Tiniregényt fiúknak!

Az Örömhír Alapítvány írói pályázata

A pályázat célja:
Olyan regények születése, amelyek képesek megragadni, olvasásra bírni és megszólítani a 21. századi tini fiút. Szabad a téma- és stílusválasztás, de
• legyen a regény motiváló, értékteremtő
• erősítse a példamutató férfi identitást
• közvetítsen gyakorlatias keresztény hitet és világnézetet!

Regisztráció:
• A pályázaton történő részvételhez ezen az űrlapon regisztrálj!
• A 2023. április 30. előtt regisztrálók közül kisorsolunk 10 szerencsés nyertest, akik választhatnak maguknak elérhető kiadványaink közül két-két darabot.

Részletek:
• Beküldendő: a megírt regény (Ha nem készülsz el teljesen, akkor a már elkészült részt is beküldheted egy kiegészítő összefoglalással, hogy milyen folytatást tervezel)
• Formátum: Microsoft Word (docx)
• Terjedelem: 10000-30000 szó (A kevesebb néha több, és még akár sorozat is lehet majd belőle 😊)
• Beküldés módja: e-mailen az iroda@firemedia.hu címre
Beküldési határidő: 2023. július 31. 24:00

Publikálás:
• A zsűri által arra érdemesnek ítélt pályaműveket papír és/vagy e-book formátumban kiadjuk.
• A pályázat beküldésével a szellemi termékedet és az arra vonatkozó szerzői jogot térítésmentesen átadod részünkre (Örömhír Alapítvány, 6077 Orgovány, Vörösmarty u. 14.). A szerzői jogot írásban visszakérheted, ha írásodat 2025. december 31-ig nem publikáltuk.
• Jelen pályázati felhívással motivációt és esélyt nyújtunk alkotómunkád kibontakoztatására és publikálásra. A papíron megjelent kiadványból térítésmentesen biztosítunk számodra 50 példányt. A kiadványokat székhelyünkön veheted át.

Orgovány, 2023. február 15.

Örömhír Alapítvány

1. Versenyzo

Kedves Pályázati Kiírók! Eredményhirdetésre mikor lehet számítani?

• webadministrator

Kedves Versenyző!
      Terv szerint 2024. febr. 28-án lesz eredményhirdetés.