·         Feladatkör: Épületegyütteseink (Missziós központ, Mária Otthon, Hollósi Búvárbirodalom), gépjárműveink, berendezéseink és eszközeink üzemeltetése, karbantartása, műszaki fejlesztések és beruházások előkészítése és lebonyolítása

·         Elvárt kompetenciák: műszaki és gyakorlati érzék, ezermester kéz, gazda szemlélet

·         Előnyök: jogosítvány, műszaki jellegű munkatapasztalat.

·         Feladatkör: A misszió menedzselése az online térben + a teljes információtechnikai háttér üzemeltetése. Honlapfejlesztés- és üzemeltetés, online adminisztrációs feladatok, közösségi média működtetés, rendszeres- és egyszeri tartalmak készítése, videók rendezése és szerkesztése

·         Elvárt kompetenciák: Az informatikában való általános jártasság minimum készségszinten, művészi igényesség, kreativitás, jó kommunikációs érzék, rendszerezettség

·         Előnyök: Fiatalos lendület, angol nyelvtudás, kreativitás, a Z és Alpha generáció megértése és modern megközelítése, üzleti érzék, informatikai végzettség és munkatapasztalat

  • Részidős vagy egyedi munkarendes konstrukció is elképzelhető.
  • A két munkakört egy személy is betöltheti.
  • A jelentkezőnek legyen elhívása Istentől, és legyen missziós lelkülete és lendülete
  • A feladatkörök többségénél elvárás a jelenléti munkavégzés orgoványi központunkban, de bizonyos esetekben a jelenléti/távmunka hibrid konstrukció sem kizárt.
  • Szolgálati lakás: Ha teljes szívvel és teljes időben csatlakoznál hozzánk, akár családostól is, de a távolság akadályoz, szolgálati lakással vagy lakrésszel tudjuk ajánlatunkat kiegészíteni!
  • Bérezés és egyéb feltételek megbeszélése a jelentkezés után történik, amennyiben interjúra behívjuk a jelentkezőt.

Küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet az oromhir@oromhiralapitvany.hu címre!