Támogatás

Közhasznú, nonprofit tevékenységünk végzéséhez minden támogatást örömmel fogadunk:

• Pénzadomány
  • 1% felajánlás
  • Természetbeni adomány
  • Önkéntes munka felajánlása

Missziós munkánkat főként önkéntes adakozók adományaiból végezzük, akiknek ezúton is köszönjük, hogy ilyen módon kapcsolódnak be munkánkba, lehetővé téve, hogy sok emberhez eljussunk. Együtt többet érünk el!

Munkánk hitéleti jellege okán sok gyakorló keresztyén ember van támogatóink között. Arra bátorítjuk őket, hogy a Biblia tanítása szerinti tizedüket az otthoni gyülekezetüknek adják, és ha azon kívül van felajánlásuk számunkra, azt nagy örömmel fogadjuk.

Az Örömhír Közösség tagjaitól és azoktól, akiknek nincs saját gyülekezeti otthonuk, és erre kapnak indíttatást, örömmel fogadjuk az Istennek szánt teljes felajánlásukat.

Általános bankszámlaszámunk:

51700100-0023459 (Fókusz Takarékszövetkezet)

National Transfer Information (Nemzetközi utalási adatok):

Recipient’s bank SWIFT code: TAKBHUHB

Recipient’s IBAN: HU13 5170 0100 1002 3459 0000 0000

Some additional datas may be needed, but they don’t make any change in the transfer:

Recipient’s bank account name: Örömhír Alapítvány

Recipient’s address: HU-6077 Orgovány, Vörösmarty u. 14.

Recipient’s bank name: Fókusz Takarékszövetkezet 48

(If the bank’s computer system brings up the Budapest Centre Bank’s name it is also all right: Magyar Takarékszövetkezeti Bank RT.)

Recipient’s bank address: HU-6077 Orgovány, Kölcsey u. 2.

(If the bank’s computer system brings up another Budapest address coming with the Budapest Center Bank’s name, that is all right.)

A missziómunkások bérének támogatására létrehozott közvetlen bankszámlaszámunk:

51700100-0029039 (Fókusz Takarékszövetkezet)

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?